Продавец Accent-office развивает свой бизнес на Prom.ua 4 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
431 отзыв
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380961089716
+380961089716

Мольберти

Для малювання необхідно використовувати якісні художні матеріали, до яких відносяться дерев'яні мольберти. Для правильної організації роботи кожен художник може застосовувати будь-який з представлених видів, а їх декілька: настільні, стаціонарні, магнітні. Дошки значно спрощують роботу, як професіоналів, так і початківців майстрів, які тільки освоюють техніку малювання.

Настільні, стаціонарні, магнітні дошки для малювання

Залежно від типу все мольберти мають свої особливості:

  • настільні - підходять для невеликого полотна з розміром, що не перевищує 20 см. У більшості випадків вони дерев'яні, в якості матеріалу використана сосна. З їх допомогою можна створювати невеликі мініатюри. Серед настільних моделей особливою міцністю і зручністю відрізняється мольберт-планшет;
  • стаціонарні - призначені для великих полотен, висота яких може досягати 124 см. Конструкція міцна, завдяки використанню дерева і металевої фурнітури, з їх допомогою можна створювати картини;
  • магнітні дошки - цікавий варіант, який тільки почали активно використовувати художники.

Всі представлені магнітні, стаціонарні, настільні дерев'яні для малювання відрізняються міцністю, практичністю і можливістю регулювання.

Дерев'яні мольберти для малювання

Придбати дерев'яні мольберти для малювання можна в інтернет-магазині Accent-office. Тут надається великий вибір настільних, стаціонарних варіантів, а також магнітних дощок для будь-яких розмірів картин. Для їх виготовлення використовували тільки якісні матеріали, тому вони відрізняються стійкістю. Всі переваги пропонованих художніх матеріалів давно оцінили професіонали і початківці майстра.
Всі дерев'яні мольберти для малювання можна придбати за доступною ціною, отримати їх в будь-якому населеному пункті завдяки доставці.