Продавец Accent-office развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
533 отзыва

Обмін та повернення

Обмін та повернення

Умови обміну та повернення товарів

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" протягом 14 днів з дня здійснення покупки Ви можете здійснити повернення або обмін придбаного товару за умови, що:

  • товар новий, тобто який не був в експлуатації і не має слідів використання: подряпин, потертостей і т.п .;
  • збережена оригінальна упаковка, пломби, фабричні ярлики і стікери;
  • пред'явлені отримані від продавця документи, що підтверджують покупку (товарний чек).
  • Заміна або повернення товару з виявленим виробничими дефектом (істотним недоліком) проводиться на підставах і в терміни, встановлені Законом України "Про захист прав споживачів". Витрати за доставку товару оплачує Продавець

У разі обміну або повернення товару належної якості, придбаного в інтернет-магазині, витрати за доставку товару оплачує покупець.

Весь товар перед відправкою перевіряється! При отриманні на пошті необхідно перевірити товар на цілісність! в разі пошкодження товару при транспортуванні необхідно скласти акт претензію до перевізника, оскільки всі посилки автоматично страхуються на суму товару.

Не підлягають поверненню та обміну товари згадані в списку товарів не підлягають поверненню та обміну) а також товари отримані післяплатою (крім випадків коли акт складений безпосередньо на пошті при отриманні товару)

Повернення грошей здійснюється на рахунок покупця протягом 3 робочих днів з дня отримання повернення товару на банківську карту належать замовнику.

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner